Match score not available

Rekruter IT z j. hiszpańskim

Full Remote
Contract:
Salary:
4 - 192K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Minimum 2 years of IT recruitment experience, Experience in end-to-end recruitment processes, Fluency in English and Spanish.

Key responsabilities:

  • Conduct recruitment for Client teams in Poland and Spain
  • Focus solely on recruitment without client management
Talent Place
51 - 200 Employees
See more Talent Place offers

Logo Jobgether

Your missions

Czujesz się specjalistą w rekrutacji i chciałbyś obsługiwać prestiżowych Klientów? Albo chciałbyś dużą zmienność i różnorodność projektów w ciągu trwania współpracy?

Talent Place poszukuje dla swojego klienta rekrutera IT ze znajomością języka hiszpańskiego na kontrakt RPO.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rekrutację do zespołów Klienta w Polsce i Hiszpanii.

Wymagania

Ważne Jest Dla Nas, Abyś Miał

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end min. 2 lata w branży IT;
  • doświadczenie we współpracy z Klientami, bo to Ty będziesz bezpośrednio pracować z Klientem na co dzień;
  • płynność w komunikacji w j. angielskim i j. hiszpańskim.

Oferujemy

Jakie będziesz mieć korzyści ze współpracy z Talent Place ?

  • Talent Place zajmuje się w 100 % pozyskiwaniem i sprzedażą projektów także jeśli nie lubisz sprzedawać - doskonale! Obsługą Klienta czyli pozyskiwaniem, administracją, windykacją zajmiemy się my. Ty możesz skupić się wyłącznie na rekrutacji.
  • Talent Place dba, aby projekty były różnorodne i ciekawe, możesz z nami realizować projekty z branż takich jak: IT, FMCG, OZE, Produkcja&Inżyniering, Budownictwo, HR, a Klienci dla których będzie realizować te projekty pochodzą z Polski jak i z innych krajów, także współpraca międzynarodowa także jest możliwa.
  • Talent Place jest dla Ciebie elastyczne pod kątem czasu i miejsca pracy. Twoje zaangażowanie czasowe to minimum 20h/tygodniowo, które możesz rozszerzać nawet do pełnego wymiaru czasu pracy. Pracujemy w 100 % zdalnie, także możesz pracować z dowolnego miejsca na ziemi.
  • Talent Place dba o sprawną współpracę, w związku z tym jako członek Społeczności Talent Place otrzymujesz od nas narzędzia, które będą wspierały Cię w prowadzeniu procesu rekrutacyjnego między innymi takie jak system ATS (Traffit), nasz wewnętrzny komunikator Slack.
  • Osoba będąca w Społeczności Talent Place korzysta z zasobów działów wspierających takich jak dział Delivery, który wspiera dostarczanie projektów czy dział Kandydata.
  • Będąc w Talent Place otrzymujesz dostęp do +100 ekspertów, Rekruterów, HR Managerów, z którymi możesz kontaktować się bezpośrednio za pośrednictwem Slacka.
  • Talent Place oferuje rozwój na różnych poziomach, możesz stać się ekspertem w różnych branżach jeśli chodzi o rekrutację, możesz spróbować swoich sił jako lider projektów i koordynator zespołu zdalnego czy też jako HR BP dla Klientów.

Ile będzie wynosić moje wynagrodzenie ?

Zarobki Rekruterów w Społeczności, różnią się w zależności o seniority i projektu. Dlatego nie mamy precyzyjnych widełek, ale jesteśmy otwarci na Twoje.

Możesz współpracować z nami na umowie B2B bądź na umowie zlecenie.

Spodobała Ci się nasza propozycja i czujesz, że moglibyśmy razem współpracować ? :)

Zachęcamy, abyś aplikował do Społeczności Talent Place!

Więcej o nas: https://talentplace.pl/

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Customer Service
  • Teamwork
  • Leadership Development