Match score not available

Administrator IT

EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE
Full Remote
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Degree in computer science or related field, Minimum 3 years of relevant experience, Experience with Windows services and Active Directory, Good knowledge of Microsoft Windows Server, Familiarity with Microsoft O365 cloud solutions.

Key responsabilities:

  • Implementing internal IT solutions
  • Administering and maintaining IT infrastructure
  • Managing virtual environments based on Hyper-V
  • Ensuring compliance with IT regulations
  • Creating and updating responsibility procedures
Billennium Information Technology & Services Large https://www.billennium.com/
1001 - 5000 Employees
See more Billennium offers

Logo Jobgether

Your missions

Poszukujemy osoby na stanowisko Administartora IT w Billennium.

Obowiązki:

  • Wdrażanie nowych rozwiązań na potrzeby wewnętrzne firmy.
  • Administracja i utrzymywanie infrastruktury IT, w szczególności serwerów z systemami operacyjnymi Microsoft w centrach przetwarzania danych oraz oddziałach firmy.
  • Administracja i zarządzanie środowiskami wirtualnymi opartymi na platformie Hyper-V.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i procedur informatycznych i telekomunikacyjnych.
  • Tworzenie i aktualizacja procedur w zakresie odpowiedzialności.

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne.
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w administracji usługami Windows, Active Directory, Exchange.
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server.
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft O365 (Azure, Skype for Business, OneDrive).
  • Znajomość Active Directory, IIS, MS SQL, WSUS, DHCP, DNS.
  • Język angielski na poziomie min. B1.
  • Umiejętność automatyzacji pracy za pomocą PowerShell.
  • Znajomość Jira.
  • Znajomość rozwiązań sprzętowych (np. HP, Dell).
  • Znajomość technologii RAID i rozwiązań storage'owych.

Jeśli posiadasz doświadczenie w administracji systemami Microsoft oraz chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku IT, ta oferta jest dla Ciebie!

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Information Technology & Services