Match score not available

PHP Developer

Full Remote
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Solid knowledge of PHP (2-3 years), Experience working with WordPress, Knowledge of MySQL and PostgreSQL, Familiarity with Git and GraphQL, Experience with other PHP frameworks is a plus.

Key responsabilities:

  • Develop and maintain websites based on WordPress
  • Implement GraphQL for data exchange
  • Optimize website performance and stability
  • Collaborate actively in team projects
  • Participate in meetings and code reviews
1dea Human Resources, Staffing & Recruiting Startup https://1dea.pl/
11 - 50 Employees
See more 1dea offers

Logo Jobgether

Your missions

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

PHP Developera!

Warunki Zaangażowania

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP

Stawka (ustalana indywidualnie): 80 - 100 PLN net / h Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time

Zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie stron internetowych: Będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowych funkcjonalności oraz modyfikację istniejących stron opartych na platformie WordPress.
  • Integracja z GraphQL: Implementacja rozwiązań wykorzystujących GraphQL w celu zapewnienia wydajnej i elastycznej wymiany danych pomiędzy różnymi systemami.
  • Optymalizacja wydajności: Poprawa szybkości działania stron oraz zapewnienie ich stabilności.
  • Współpraca z zespołem: Aktywny udział w projektach, udział w spotkaniach i przeglądach kodów.

Wymagania

  • Solidna znajomość PHP- min. 2-3 lata doświadczenia
  • Doświadczenie w pracy z WordPress.
  • Znajomość baz danych: MySQL, PostgreSQL.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego.
  • Znajomość Git..
  • Znajomość GraphQL.
  • Doświadczenie z innymi frameworkami PHP (Laravel, Symfony) będzie mile widziane.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting

Soft Skills

  • Collaboration
  • Problem Solving
  • Analytical Thinking