Match score not available

SAP MM Consultant

Full Remote
Contract:
Salary:
8 - 38K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Minimum 3 years of SAP MM experience, Strong knowledge of MM module integration, High analytical skills, Problem-solving ability, Good English proficiency.

Key responsabilities:

  • Participate in implementation projects
  • Develop modular solution concepts
  • Prepare master data and conduct testing
  • Support clients during new solution launch
  • Collaborate within the internal SAP team
HICRON
201 - 500 Employees
See more HICRON offers

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy zaufanym dostawcą SAP oraz innych rozwiązań IT. Nasz zespół składa się z ponad 300 ekspertów w dziedzinie doradztwa IT, tworzenia oprogramowania, QA, procesów IT i zarządzania projektami. Jesteśmy polską firmą obsługującą klientów w ponad 20 krajach na 4 kontynentach.

Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.hicron.com.

Aktualnie do zespołu Konsultingu SAP poszukujemy doświadczonych konsultantów w obszarze Materials Management.

Twoje wyzwania

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla klientów polskich i zagranicznych
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań modułowych, konfiguracja systemu SAP na podstawie koncepcji
  • Przygotowywanie danych podstawowych oraz przeprowadzanie testów
  • Aktywne wsparcie klienta w trakcie uruchamiania nowego rozwiązania
  • Współtworzenie zespołu SAP wewnątrz struktur organizacji

Nasze oczekiwania

  • Min. 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w module SAP MM
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu integracji modułu MM z innymi obszarami SAP
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (10-30%)

Mile widziane

  • Znajomość innych modułów SAP
  • Doświadczenie w pracy z VMS od strony purchasing
  • Umiejętności ABAP
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Indywidualnie ustaloną ścieżkę rozwoju kompetencji fachowych oraz perspektywę udziału w tworzeniu niszowych rozwiązań eksperckich
  • Dostęp do zasobów szkoleniowych SAP Learning Hub oraz możliwość certyfikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w polskiej firmie współpracującej z międzynarodowymi klientami
  • Pracę w organizacji otwartej na feedback pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną lub z biura (Wrocław, Poznań, Warszawa)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • Analytical Skills
  • Problem Solving