Match score not available

QA Engineer

Full Remote
Contract:
Experience:
None
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Experience in Java programming, Knowledge of Gherkin/Cucumber frameworks, Familiarity with unit, integration, and system testing, Expertise in automated and performance testing, Proficiency in Jenkins, Docker, Selenium, Minimum B2 level English proficiency.

Key responsabilities:

  • Conducting tests on client's flagship platform
  • Assisting in stabilizing critical applications
Devire Human Resources, Staffing & Recruiting SME https://www.devire.pl/
201 - 500 Employees
See more Devire offers

Logo Jobgether

Your missions

Twoja przyszła firma

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy QA Engineera, który dołączy do międzynarodowego zespołu pracującego nad aplikacjami oraz systemami dedykowanymi pod urządzenia Apple.

Oczekiwania

  • Java
  • Gherkin/Cucumber
  • Testy jednostkowe, integracyjne i systemowe
  • Testy automatyczne
  • Testowanie wydajności/obciążenia
  • Jenkins
  • Docker
  • Selenium
  • Język angielski na poziomie minimum B2

Obowiązki

  • Przeprowadzanie testów i pomoc w ustabilizowaniu flagowej platformy klienta.

Oferta

  • Kontrakt B2B via Devire.
  • Całkowita praca zdalna.
  • Współpraca w międzynarodowym środowisku.
  • Pakiet benefitów.
  • Elastyczne godziny pracy.

Required profile

Experience

Level of experience: None
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting