Match score not available

Kierownik/czka ds. Komunikacji z Sektorem Medycznym

Full Remote
Contract:
Salary:
6 - 6K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Minimum 3 years in communication team management, Higher education, preferably in PR or marketing, Experience in multi-channel communication campaigns, Skills in creating and editing communications, Knowledge of marketing and communication tools.

Key responsabilities:

  • Co-create communication strategy for the medical sector
  • Manage team and coordinate their work
  • Maintain and develop internal and external communication tools
  • Coordinate communication projects and measure effectiveness
  • Collaborate with other organization areas and advertising agencies
Grupa NEUCA Pharmaceuticals Large https://kariera.neuca.pl/
5001 - 10000 Employees
See more Grupa NEUCA offers

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do jednego z zespołów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • współtworzenie strategii komunikacji Grupy Neuca skierowanej do sektora medycznego,
  • zarządzanie zespołem i koordynowanie jego pracą,
  • utrzymywanie i rozwój narzędzi komunikacyjnych wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • koordynacja projektów komunikacyjnych,
  • monitorowanie i pomiar efektywności działań i wykorzystywanych narzędzi,
  • tworzenie spójnej z organizacją komunikacji,
  • współpraca z innymi obszarami organizacji i agencjami reklamowymi.

Od kandydatów oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem komunikacyjnym,
  • wykształcenia wyższego, mile widziane public relations, marketing, dziennikarstwo itp.,
  • doświadczenia w tworzeniu i realizacji wielokanałowych kampanii komunikacyjnych (wewnętrznych i zewnętrznych),
  • umiejętności tworzenia i redagowania komunikatów,
  • doświadczenia w kształtowaniu wizerunku produktów, marek lub przedsiębiorstw,
  • znajomość narzędzi marketingowych i komunikacyjnych,
  • nastawienia na realizację celów i otwartości na współpracę z innymi obszarami i agencjami.

Oferujemy:

  • pracę w wysokiej kulturze organizacyjnej, w Firmie, która prężnie rozwija się na rynku ochrony zdrowia,
  • zespół, który dużo wie, sprawnie działa i jeszcze więcej chce się nauczyć,
  • dużą samodzielność w działaniu, środowisko w którym będziesz mógł podejmować decyzję,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi,
  • możliwość pracy zdalnej, jeśli jesteś otwarty/a na przyjazdy do naszej centrali w Toruniu raz w miesiącu,
  • wsparcie w procesie wdrożenia,
  • kompleksowy pakiet benefitów.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Pharmaceuticals

Soft Skills

  • Goal-Oriented
  • Team Management
  • Collaboration