Match score not available

Specjalista ds. Wdrożeń

Full Remote
Contract:
Experience:
None
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Strong knowledge of BaseLinker, Experience with B2B SaaS implementations preferred, Proficiency in HTML, CSS, and PHP, Experience configuring online stores, Basic understanding of ERP systems.

Key responsabilities:

  • Conduct implementations of BaseLinker for clients
  • Configure general settings and custom code for client needs
  • Support in designing optimal order processing workflows
  • Integrate and configure system with stores, marketplaces, and carriers
  • Assist with ERP integrator configurations
BaseLinker Scaleup https://baselinker.com/
51 - 200 Employees
See more BaseLinker offers

Logo Jobgether

Your missions

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds.Wdrożeń, by wspierać firmy używające naszego systemu w jeszcze lepszym doświadczeniu z platformą Baselinker od pierwszego kliknięcia i pomóc maksymalnie zautomatyzować procesy sprzedażowe naszych klientów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość BaseLinker
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu innych produktów typu SaaS B2B
  • znajomość html, CSS i PHP
  • doświadczenie w konfigurowaniu sklepów internetowych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i nawiązywania długofalowych relacji z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie i znajomość ekosystemu e-commerce
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • minimum podstawowa znajomość systemów klasy ERP
  • język angielski na komunikatywnym poziomie (min.B2)

Zadania

  • przeprowadzanie wdrożeń systemu BaseLinker u naszych klientów
  • konfiguracja ustawień ogólnych BaseLinkera, w tym pisanie kodu na potrzeby indywidualnych wdrożeń u klientów
  • wsparcie przy projektowaniu optymalnego procesu przetwarzania zamówień
  • integracja i zaawansowana konfiguracja systemu ze sklepem lub hurtownią, kont marketplace oraz kurierskich
  • wsparcie przy konfiguracji integratora ERP SubiektGT/NEXO PRO

Oferujemy

  • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • szeroki wachlarz benefitów to u nas standard (Karta Multisport, opieka medyczna, lekcje angielskiego, dostęp do platformy well-beingowej)

Required profile

Experience

Level of experience: None

Soft Skills

  • Analytical Skills
  • Verbal Communication Skills
  • Organizational Skills