Match score not available

Digital Workplace SME (MS365)

Full Remote
Contract:
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Azure AD, Microsoft Intune, Microsoft Defender, Windows & Mac device management, Microsoft 365 (M365) compliance.

Key responsabilities:

  • Complete Digital Workplace implementation
  • Standardize existing solutions
  • Facilitate integration for collaboration
  • Define, strategize, implement document management solutions
EAGERDEVS.COM TPE https://www.eagerdevs.com
2 - 10 Employees
See more EAGERDEVS.COM offers

Logo Jobgether

Your missions

Ogłoszenie o pracę: Digital Workplace SME (MS365)

Lokalizacja: Zdalnie
Forma zatrudnienia: Freelance
Zaangażowanie: Pełny etat
Data rozpoczęcia: Jak najszybciej
Język: Angielski

Opis stanowiska: Nasz klient, jeden z największych globalnych ubezpieczycieli i zarządców aktywów, poszukuje Digital Workplace SME (Subject Matter Expert) do prowadzenia i wspierania inicjatyw związanych z budową i dostosowaniem rozwiązań Digital Workplace opartych na produktach MS365 oraz najnowszych urządzeniach (Mac & Windows). Twoje główne zadania obejmować będą:

  • Dokończenie wdrażania rozwiązania Digital Workplace
  • Standaryzacja istniejących rozwiązań Digital Workplace w firmach z portfolio
  • Ułatwienie integracji rozwiązań w celu zwiększenia współpracy między zespołami
  • Definiowanie, strategizowanie wdrożeń i wsparcie w uruchamianiu rozwiązań zarządzania dokumentami i informacjami

Wymagane umiejętności:

  • Azure AD
  • Digital Workplace
  • Microsoft Intune
  • Microsoft Defender
  • Zarządzanie urządzeniami Windows
  • Zarządzanie urządzeniami Mac
  • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
  • Windows
  • Mac OS
  • Zgodność z zabezpieczeniami
  • Microsoft 365 (M365)

Mile widziane umiejętności:

  • Azure

Oczekiwania:

  • Wiedza i doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań M365 Digital Workplace
  • Certyfikacja Microsoft w Modern Workplace (MS-900 / MS-102 / MS-700 / MS-721) będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z MS365 / MS Intune / MS Defender / Azure AD
  • Doświadczenie z Azure AD, w tym konfiguracja dostępu warunkowego, zarządzanie grupami zabezpieczeń, MFA i polityki haseł
  • Doświadczenie z zarządzaniem dokumentami, w tym klasyfikacja dokumentów, polityki retencji, dostęp do dokumentów i zapobieganie wyciekom danych
  • Doświadczenie z zarządzaniem urządzeniami mobilnymi i aplikacjami mobilnymi za pomocą Intune, w tym polityki zgodności, zarządzanie łatkami i rozwiązania EDR
  • Doświadczenie z Microsoft Defender dla punktów końcowych
  • Doświadczenie z Microsoft 365 Exchange i Teams / Sharepoint, w tym ochrona przed phishingiem, szyfrowanie e-maili oraz backup i odzyskiwanie danych
  • Doświadczenie z konfiguracją systemów Apple za pomocą Intune z Apple Business Manager

Umiejętności:

  • Biegłość w przekazywaniu technicznych koncepcji w sposób jasny i zrozumiały dla interesariuszy o różnym poziomie zaawansowania technicznego
  • Umiejętność definiowania, szacowania nakładu pracy i strategizowania wdrożeń rozwiązań
  • Zdolność do przekształcania wysokopoziomowych standardów zgodności w specyfikacje techniczne
  • Inicjatywa w proponowaniu alternatywnych rozwiązań optymalizujących efektywność przy jednoczesnym spełnieniu wymagań

Required profile

Experience

Soft Skills

  • Strategic Thinking
  • Problem Solving
  • Verbal Communication Skills