Match score not available

Test Automation Expert

Remote:
Full Remote
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

5+ years of experience in automated testing, Experience with Java, Rest Assured, Cypress and Selenium.

Key responsabilities:

  • Designing automation test strategies and frameworks
  • Automating tests and ensuring quality assurance
  • Collaborating with stakeholders and documenting processes
NATEK Information Technology & Services SME https://natek.eu/
501 - 1000 Employees
See more NATEK offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Job Description

Dołącz do NATEK Polska jako Test Automation Expert i wesprzyj projekty dla cenionej instytucji w branży bankowości. Staniesz się częścią zespołu odpowiedzialnego za aplikacje dotyczące procesów kredytowych i ubezpieczeniowych.

Your Responsibilities

  • Projektowanie i tworzenie strategii automatyzacji testów oraz architektury frameworka
  • Automatyzacja w środowisku silnie nastawionym na jakość testów
  • Rozwijanie i utrzymywanie skryptów testów automatyzacyjnych oraz wdrażanie automatyzacji testów w różnych środowiskach
  • Monitorowanie, optymalizacja wydajności, rozwiązywanie problemów i debugowanie skryptów testów automatyzacyjnych
  • Współpraca z interesariuszami w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami
  • Dokumentowanie procesów i procedur automatyzacji testów
  • Współpraca z zespołami programistycznymi i QA w celu integracji automatyzacji testów z cyklem życia oprogramowania

Our Requirements

  • 5+ lat doświadczenia w testowaniu automatycznym
  • Wskazane doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu strategii architektury oraz frameworka automatyzacji testów
  • Doświadczenie zarówno w testach backendowych, jak i frontendowych (w stosunku 50:50 lub na korzyść testów backendowych)
  • Komercyjne doświadczenie z Java, Java Rest Assured, Cypress, Selenium, API REST
  • Znajomość RabbitMQ/Kafka
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Benefits

  • Długofalowa współpraca oparta o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność
  • Praca w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego,
  • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria
  • Praca zdalna
  • Internal Mobility Program – ciesz się wieloma możliwościami rozwoju kariery, rotacją stanowisk, różnorodnością projektów i technologii
  • Program Poleceń – współpracuj ze swoimi znajomymi i zyskaj bonus!
  • 5/10 Years NATEK Club – oferujemy długoterminową współpracę, a każdą piątą rocznicę współpracy świętujemy nagrodamI
  • NATEK CSR Events oraz integracje
  • Kafeteria
  • Opieka medyczna (Medicover)
  • Multisport
  • Szkolenia techniczne i personalne
  • Kursy językowe

Dodatkowo tylko dla UOP:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Personal Event Bonus
  • Dzień wolny na wolontariat

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Information Technology & Services
Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.