Match score not available

IT Project Manager

Remote:
Full Remote
Contract:
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Minimum 2 years experience in web agency, Fluent in English.

Key responsabilities:

  • Manage project from start to finish
  • Communicate with clients and team daily
  • Define requirements, tasks, timelines
  • Improve internal processes
  • Create project documentation
Sajtic
1 - 10 Employees
See more Sajtic offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Lokacija: Beograd Remote
Tip posla: Full Time

U potrazi smo za Project Manager(k)om koji bi bio odgovoran/a za menadžment projekta od početka do izvršenja (Planiranje strukture i mape sajta, davanje instrukcija za dizajn i development, definisanje vremenskog okvira).

Menadžment dizajn i development timova (definisanje zahteva, pisanje taskova, razgovor sa članovima tima, određivanje vremenskih okvira, nadgledanje urađenog i izveštavanje klijenata).

Opis posla:
  • Svakodnevna komunikacija sa klijentima;
  • Sastanci sa članovima tima;
  • Rad sa klijentima na definisanju zahteva;
  • Rad sa timom na proceni;
  • Izvestavanje klijenata o planu, progresu;
  • Rad na unapređenju internih procesa;
  • Kreiranje projektne dokumentacije;
  • Izveštavanje menadžmenta.
Potrebne veštine/iskustvo:
  • Rad na istoj ili sličnoj poziciji u web agenciji (digital, dizajn ili development) minimum 2 godine;
  • Odlično znanje engleskog jezika;
  • Dobre komunikacione veštine;
  • Dobra samoorganizacija;
  • Poznaješ agilnu metodologiju;
  • Zaokruženo poznavanje procesa izrade web sajtova i web shop-ova od istraživanja i strategije, razvoja do lansiranja;
Bilo bi sjajno da:
  • Imaš iskustva u radu sa WordPress i WooCommerce-om;
  • Imaš iskustva u radu sa alatima (Trello, Asana)
Nudimo:
  • Full-time posao;
  • 100% remote;
  • Mogućnost rada iz kancelarije – ako ti zeliš;
  • Pozitivno radno okruźenje – vedre članove tima;
  • Volimo najnovije tehnologije – očekujemo želju za učenjem;
  • Rad sa iskusnim članovima tima – očekujemo tvoj doprinos;
  • Inovacije, uvek težimo boljim rešenjima;
  • Konkurentnu platu;
  • Bonuse za dobre performanse;
  • Jednake mogućnosti za napredovanje.

Ukoliko misliš da si baš ti prava osoba za nas, popuni našu formu za prijavu. Jedva čekamo da te upoznamo.

Zbog velikog broja prijava, odlučili smo da konkurs zatvorimo i posvetimo se prijavama koje smo dobili.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.

Soft Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Organizational Skills
  • Teamwork