Dla naszego znanego klienta od zaraz poszukujemy elektryka (all genders) na terenie Hamburga/Schleswig-Holstein at Tabel Group

Full Remote
Contract:
Salary:
36 - 46K yearly
Work from:

Offer summary

Key responsabilities:

  • Exchange energy meters for modern devices
  • Close, restart, and reset measuring devices
  • Report faults and technical data
Tabel Group
1001 - 5000 Employees
See more Tabel Group offers

Job description

Wynagrodzenie: 19,00 € - 24,00 € / godzinę

Rodzaj zatrudnienia: pełen etat

Zmiany i godziny pracy: od poniedziałku do czwartku / od wtorku do piątku naprzemiennie w tygodniu od 8:00 do 18:00

Lokalizacja: Schwarzenbek i okolice

Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp: +4915140580804

Co Ci oferujemy:

Pojazd wraz z kartą paliwową - również do użytku prywatnego

Narzędzia, w tym urządzenie do pomiaru natężenia pola itp.

Wysokiej jakości środki ochrony indywidualnej

Telefon komórkowy do pracy

Bonusy świąteczne

Terminowe wypłaty wynagrodzeń

Profesjonalny trening

Możliwość przejęcia przez klienta

Twoje zadania:

Wymiana liczników energii elektrycznej na nowoczesne i inteligentne urządzenia pomiarowe

Zamknięcia, ponowne uruchomienie i resetowanie urządzeń pomiarowych

Dokumentacja raportów o usterkach i innych danych istotnych technicznie

Required profile