Match score not available

Start-up Manager

POSSIBILITY TO WORK SOME DAYS PER MONTHS AS VOLUNTEER
Full Remote
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Experience in start-up or online sales management., Knowledge of e-commerce industry and related tools..

Key responsabilities:

  • Market analysis, business strategy development.
  • Contacting suppliers within EU and beyond, managing e-commerce platform.
  • Implementing marketing strategies, ensuring customer service.
  • Managing orders, inventory, and deliveries for operational efficiency.
  • Financial management, budgeting, and cost control.
in4ge SME https://in4ge.com/
11 - 50 Employees
See more in4ge offers

Logo Jobgether

Your missions

Branża: sprzedaż online (survival/ militaria)

Tryb pracy: 100% zdalny z dowolnego miejsca na świecie

Forma współpracy: B2B

Opis Roli

Dla naszego Klienta poszukujemy ambitnego i doświadczonego Start-up Managera, który będzie odpowiedzialny za rozwój nowego biznesu oraz skuteczną realizację strategii sprzedaży online w branży survival. U Kandydatów na to stanowisko cenimy szczególnie innowacyjność, kreatywność i zaangażowanie w działanie.

Zakres Zadań

  • Analiza rynku: badanie trendów, konkurencji i potrzeb klientów w celu identyfikacji nisz rynkowych i możliwości rozwoju.
  • Opracowanie strategii biznesowej: kierowanie procesem opracowywania i wdrażania strategii biznesowej, obejmującej cele, modele przychodów i dystrybucji.
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z dostawcami na terenie EU a także poza nią (Azja).
  • Wybór, wdrożenie i zarządzanie platformą e-commerce, zapewniając jej optymalne funkcjonowanie.
  • Opracowywanie i realizacja strategii marketingowej, obejmującej reklamę online, SEO, media społecznościowe itp.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie trwałych relacji z klientami.
  • Zarządzanie procesem zamówień, magazynowaniem i dostawami w celu zapewnienia efektywności operacyjnej.
  • Analiza danych i raportowanie: monitorowanie KPI, analiza danych sprzedażowych oraz opracowywanie raportów wspierających podejmowanie decyzji biznesowych.
  • Zarządzanie finansami: budżetowanie, kontrola kosztów i monitorowanie przepływów finansowych w celu zapewnienia płynności finansowej.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu start-upem lub działem odpowiedzialnym za sprzedaż online.
  • Znajomość branży e-commerce, trendów rynkowych oraz narzędzi i technologii z nią związanych.
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z survivalem, militariami itp.
  • Doświadczenie w tworzeniu kreatywnych tekstów.
  • Umiejętność analizy danych.
  • Znajomość Google Analytics, Google/ Facebook Ads.

Co Oferujemy

  • Uczestnictwo w procesie budowania i rozwijania nowego biznesu online.
  • Udział w zyskach.
  • Dużą samodzielność.
  • Współpracę na zasadach B2B.
  • Elastyczne godziny pracy i pracę w pełni zdalną.