Match score not available

Data Engineer

Remote:
Full Remote
Contract:
Work from:

Offer summary

Qualifications:

4-5 years experience, Python, Azure, SQL, Hadoop/Hive/Spark, machine learning, DevOps, Good English (C1 level), availability from May/June, Preferred: higher education in physics, math, computer science, bioinformatics.

Key responsabilities:

  • Build and run data platform on Azure
  • Handle terabytes of data, focus on IoT data
  • Create and maintain high-traffic analytical apps and services
  • Develop data models, process data for analysis
  • Implement algorithms with Hadoop (e.g. Spark, Hive) and Microsoft Azure Stack
dorwij NERDA Small startup https://www.dorwijnerda.pl/
2 - 10 Employees
See more dorwij NERDA offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Data Engineer Zdalnie

Zespół do którego rekrutujemy potrzebuje dwóch doświadczonych graczy, którzy dołączą do “drużyny pierścienia” pracującej dla branży biotechnologiczej. Osoba na tym stanowisku będzie pracować nad pełnym stackiem technologicznym; od obszarów danych i ich przetwarzania po tworzenie aplikacji klienckich.

Miejsce Pracy

100% Home Office

Wynagrodzenie

do 150zł/h netto B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Budowanie i uruchamianie platformy danych opartej na Azure,
  • Obsługa wielu terabajtów danych z różnych domen, z naciskiem na dane IoT przy użyciu przetwarzania strumieniowego i wsadowego,
  • Tworzenie i utrzymywanie aplikacji i usług analitycznych o dużym natężeniu ruchu (wraz z zespołem doświadczonych inżynierów danych i naukowców zajmujących się danymi),
  • Opracowywanie modeli danych i przetwarzanie danych w celu udostępnienia ich do analizy,
  • Tworzenie skalowalnych obszarów danych przy użyciu najnowocześniejszych technologii w chmurze Microsoft Azure,
  • Implementowanie, uruchamianie i wdrażanie algorytmów we współpracy z naukowcami zajmującymi się danymi przy użyciu ekosystemu Hadoop (np. Spark, Hive, HDFS) i Microsoft Azure Stack.)

Czego oczekujemy?

  • min. 4-5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w zakresie: Python, Azure, SQL, Hadoop/Hive/Spark, machine learning, DevOps,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • dostępności od maja/czerwca,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (np. fizyka, matematyka, computer science, bioinformatyka)

Co dalej?

  • Aplikuj,
  • Spodziewaj się krótkiej rozmowy via tel/e-mail/LN z naszym rekruterem,
  • Dołącz na spotkanie online z CTO oraz Lead Rekruterem,
  • Przyjmij zaproszenie na spotkanie ofertowe,
  • Podpisz kontrakt bezpośrednio z Klientem i ….witaj na pokładzie!

KRAZ 19622

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.