Match score not available

Android/Kotlin Developer

Work from:

Offer summary

Qualifications:

Minimum 3 years of experience in designing and building Android applications, Proficiency in Kotlin/Java, Android SDK, Coroutines/Flow, MVVM and Dependency Injection patterns, Material Design, and REST API implementation.

Key responsabilities:

  • Designing and implementing mobile applications on the Android platform
  • Providing documentation
  • Participating in integration and acceptance testing of the solution
ALGOTEQUE Innovation Hub Information Technology & Services SME https://algoteque.com/
201 - 500 Employees
See more ALGOTEQUE Innovation Hub offers

Logo Jobgether

Your missions

This is a remote position.

Będziesz odpowiedzialny za pracę jako Android/Kotlin Developer w branży ubezpieczeniowej.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji mobilnej na platformie Android.
  • Dostarczanie dokumentacji.
  • Udział w testach integracyjnych i akceptacyjnych budowanego rozwiązania.

Requirements
• Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie Android,
• Znajomość języka Kotlin/Java, Android SDK,
• Znajomość Coroutines/Flow,
• Znajomość wzorców MVVM i Dependency Injection,
• Znajomość Material Design,
• Znajomość implementacji REST API,
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
• Znajomość GitFlow oraz narzędzi BitBucket, JIRA,
• Tworzenie czystego i czytelnego kodu,
• Pisanie testów jednostkowych implementowanych funkcjonalności,
• Uczestniczenie w analizie i projektowaniu nowych funkcjonalności,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Benefits
  • Indywidualne podejście i możliwości rozwoju
  • Możliwość zmiany projektu i stanowiska
  • Możliwość zaangażowania się w działania pozaprojektowe za dodatkowym wynagrodzeniem
  • Możliwość wpływania na kształt firmy
  • Stabilność i miła atmosfera pracy
  • Opieka medyczna i karta przedpłacona

Required profile

Experience

Industry :
Information Technology & Services

Soft Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Teamwork