Match score not available

Java Developer (BPMN)

Full Remote
Contract:

NATEK Information Technology & Services SME https://natek.eu/
501 - 1000 Employees
See more NATEK offers

Logo Jobgether

Your missions

Job Description

Dołącz do NATEK Polska wspierając projekty cenionej instytucji w branży bankowości. Będziesz miał okazję pracować w nowoczesnym środowisku technologicznym i rozwijać swoją karierę zawodową na stanowisku Senior Java Developera. **

Your Responsibilities**

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java
  • Przygotowywanie dokumentacji techniczneJ
  • Realizacja i implementacja zmian systemowych po stronie back-endu
  • Rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacjI
  • Udział w testach i analizach developerskich w obrębie rozwoju produktu i implementacji nowych rozwiązań, Analizowanie zgodności kodu źródłowego i oprogramowania
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zwiększenia wydajności i jakości działania aplikacji

Our Requirements

  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem oprogramowania w języku Java
  • Znajomość Camunda lub jej pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: BPMN, Maven
  • Znajomość technologii i metodyk wytwarzania produktów informatycznych: Spring Boot, Cloud, Security, Hibernate, Git, Docker, Rabbit MQ
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązania (architektura biznesowa)
  • Znajomość baz danych
  • Umiejętność projektowania struktury systemu
  • Znajomość wzorców projektowych, architektury wielowarstwowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w branży bankowości/finansów lub ubezpieczeń

Benefits

  • Długofalowa współpraca oparta o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność
  • Praca w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego
  • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria
  • Praca w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Karta Multisport lub My Cafeteria
  • Ubezpieczenie na życie
  • NATEK loyalty Club
  • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych
  • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku
  • Dodatkowy płatny dzień wolny na wolontariat dla pracowników na etacie

Required profile

Experience

Industry :
Information Technology & Services