Match score not available

QA Engineer C#/JS

Full Remote
Contract:

dorwij NERDA Small startup https://www.dorwijnerda.pl/
2 - 10 Employees
See more dorwij NERDA offers

Logo Jobgether

Your missions

QA Engineer C#/JS Zdalnie

Nasz klient specjalizuje się w zintegrowanych rozwiązaniach e-commerce, portalach, stronach internetowych, rozwoju aplikacji i usługach chmurowych, a aktualnie zaczyna rozwój w kierunku projektów związanych z IoT, integracjami i najnowszymi technologiami, aby rozbudowywać istniejące możliwości.

Poszukujemy do tego zespołu ambitnego QA, mającego determinację do prowadzenia, tworzenia i wdrażania zarządzania testami w całej organizacji. Praca będzie stanowiła wyzwanie, ale także nagrodę, dając ogromne możliwości wpływu zarówno na firmę, jak i na własny rozwój zawodowy.

Miejsce Pracy

100% zdalnie

Wynagrodzenie

110-120zł/h

Jakie będą Twoje zadania?

  • Automatyzacja procesów testowania przy użyciu JavaScript lub C# w projekcie, tworzenie i aktualizacja testów automatycznych,
  • Utrzymanie, modyfikowanie i rozwijanie możliwości ramy testowej,
  • Koordynacja automatyzacji testów z innymi członkami zespołu, w tym analitykami, programistami i testerami QA,
  • Praca z dokumentacją techniczną, pisanie i analiza raportów dotyczących wyników testowania,
  • Określanie najbardziej odpowiedniego zestawu narzędzi do implementacji automatyzacji testów w stosie technologicznym FE/BE (front-end/back-end)
  • Utrzymywanie i rozwijanie struktury automatyzacji testów,

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia jako tester manualny min. 2 letniego,
  • Doświadczenia w tworzeniu i utrzymaniu przypadków testowych oraz planów testowych,
  • Doświadczenia w automatyzacji testów min. roczne,
  • Znajomości Javascript/C#,
  • Zrozumienia procesów testowania
  • Znajomości metodologii testowania oraz doświadczenie w automatyzacji QA

Co dalej?

  • Aplikuj,
  • Spodziewaj się krótkiej rozmowy via tel/e-mail/LN z naszym rekruterem,
  • Dołącz na spotkanie online z CTO oraz Lead Rekruterem,
  • Przyjmij zaproszenie na spotkanie ofertowe,
  • Podpisz kontrakt i ….witaj na pokładzie!

KRAZ 19622

Required profile

Experience

Soft Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Teamwork
  • Persistence
  • Analytical Thinking