Match score not available

Senior React Native

Full Remote
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

dorwij NERDA Small startup https://www.dorwijnerda.pl/
2 - 10 Employees
See more dorwij NERDA offers

Logo Jobgether

Your missions

Senior React Native / Mobile Developer Zdalnie

Dołącz do przeszło 100 osobowego zespołu pracującego w kameralnych grupach nad aplikacjami, ułatwiającymi życie każdego kierowcy i twórz oprogramowania parkingowe wychodzące ponad podstawowe oczekiwania.

Miejsce Pracy

Home Office

Wynagrodzenie

140zł/h B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • bliska współpraca z biznesem,
  • przygotowanie rozwiązania,
  • zarządzanie mockiem,
  • ciągły development i doskonalenie projektu.

Czego oczekujemy?

  • Znajomości React Native na poziomie seniora,
  • Posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie B2/C1,
  • Dużej otwartości komunikacyjnej, dążenia do otwartego feedbacku, umiejętności pracy w grupie ok. 10-15 osobowej

Co możesz zyskać?

  • Rozwojowe miejsce pracy,
  • Możliwość pracy w trybie 100% home office,
  • Długofalowy projekt.

Co dalej?

  • Aplikuj,
  • Spodziewaj się krótkiej rozmowy via tel/e-mail/LN z naszym rekruterem,
  • Dołącz na spotkanie online z CTO oraz Lead Rekruterem,
  • Przyjmij zaproszenie na spotkanie ofertowe,
  • Podpisz kontrakt i ….witaj na pokładzie!

KRAZ 19622

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Hard Skills

Soft Skills

  • Teamwork
  • Verbal Communication Skills