Match score not available

Senior Java Developer

Full Remote
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Minimum 4 years of Java development experience, Experience with Spring Boot framework, Ability to create unit tests and practice Test Driven Development (TDD), Familiarity with Git, Docker, teamwork, and English proficiency.

Key responsabilities:

  • Develop and maintain applications using Spring Boot framework
  • Manage the project using Maven tool, implement unit tests, and follow TDD approach
  • Prepare Docker containers for deployment
  • Collaborate in a team setting and ensure code quality and reliability through unit testing
dorwij NERDA Small startup https://www.dorwijnerda.pl/
2 - 10 Employees
See more dorwij NERDA offers

Logo Jobgether

Your missions

Senior Java Developer Polska / Zdalnie

Pozwól, że przeniesiemy Cię do bardzo ciekawego projektu, który prowadzimy wspólnie z naszym prestiżowym klientem - wiodącym graczem w sektorze bankowości. Jest to wyjątkowa szansa na bycie częścią projektu, który jest o krok od redefiniowania doświadczeń w sektorze finansowym i działem windykacyjnym.Będziesz budował tu platformę w oparciu o Google Cloud, korzystając przy tym z architektury mikroserwisowej oraz wykorzystując potęgę przetwarzania języka naturalnego (NLP) i sztucznej inteligencji (AI).

Jeśli Twoja pasja do innowacji idzie w parze z umiejętnościami, to jesteśmy pewni, że znalazłeś właśnie idealne miejsce dla siebie.

Miejsce Pracy

Zdalnie

Wynagrodzenie

145-150 PLN/h B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji w oparciu o framework Spring Boot, zapewniając przy tym efektywność oraz skalowalność rozwiązań,
  • Zarządzanie projektem za pomocą narzędzia Maven,
  • Projektowanie i implementacja testów jednostkowych, które pomogą w utrzymaniu wysokiej jakości i niezawodności kodu,
  • Wdrażanie podejścia Test Driven Development (TDD),
  • Przygotowywanie kontenerów Docker.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 4-ro letniego doświadczenia komercyjnego w pracy z Javą,
  • Doświadczenia w pracy z frameworkiem Spring Boot,
  • Umiejętności tworzenia testów jednostkowych dla kodu,
  • Praktyki w stosowaniu podejścia Test Driven Development (TDD) w procesie tworzenia oprogramowania,
  • Znajomości systemu kontroli wersji Git oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomości platformy Docker i zdolności tworzenia oraz zarządzania kontenerami,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości Selenium, GCP i BDD - nice to have!

Co możesz zyskać?

  • Możliwość pracy zdalnej, dająca swobodę i równowagę między pracą a życiem osobistym,
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami w dziedzinie,
  • Szansę na rozwój zawodowy poprzez udział w różnorodnych projektach,
  • Inspirujące i kreatywne środowisko pracy, sprzyjające innowacyjności.

Co dalej?

  • Aplikuj,
  • Spodziewaj się krótkiej rozmowy via tel/e-mail/LN z naszym rekruterem,
  • Dołącz na spotkanie online z CTO oraz Lead Rekruterem,
  • Przyjmij zaproszenie na spotkanie ofertowe,
  • Podpisz kontrakt bezpośrednio z Klientem i ….witaj na pokładzie!

nr KRAZ 19622

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • Open Mindset
  • Teamwork